Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Patrick Swayze

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Patrick Swayze vzdal boj s nemocí a chce umřít doma.

LOS ANGELES – Hollywoodský herec Patrick Swayze (56, Hříšný tanec) už svůj boj s rakovinou slinivky, ke které se prý přidal i zhoubný nádor na plicích, zřejmě vzdal… Na revers se nechal propustit z nemocnice, kde byl se zápalem plic, a ukončil i chemoterapii.

Herec, který nápadně zhubl, se přesto navenek nechce vzdát. „Jsem chlap se srdcem kovboje, který chce zemřít s botami na nohou. Nestrpím žádnou lítost!“ Zároveň ale dodává: „Vím, že je asi konec… A zemřít chci doma.“

Zákeřnou chorobu mu lékaři diagnostikovali před více než rokem. Podle nich je zázrak, když pacient zemře půl roku po diagnóze. I jemu nejprve dávali jen týdny života. Patrick je ale rváč. Léčba se zázračně začala dařit.

Teď jsou ale lékaři bohužel opět skeptičtí. Podle časopisu The National Enquirer je Swayzeho nynější zdravotní stav téměř kritický. Lékaři už pro něj prý nedokážou nic udělat. „Operace už není možná. Nevydržel by ji. Přestali jsme i s chemoterapií. Pan Swayze hodně zhubl a je teď velmi, velmi slabý,“ svěřil se časopisu jeden z ošetřujících lékařů.

Zdroj: AHA

30.01.2009 09:17:21
Plajznerka55
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one